عضویت در سایت

آخرین مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون دکتری۹۴

توکلی گفت: مهلت ثبت‌نام در پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال‌ ۹۴ تا یکشنبه ۶ دی‌ماه است و نتایج نیز هفته سوم دی‌ماه اعلام می‌شود.
توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز)، با توجه به اینکه‌ برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی پس از اعلام نتایج نهایی آزمون برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ کرده‌اند، اعلام شده است.

توکلی ادامه داد: تمام داوطلبانی که در آزمون دکتری ۹۴ ثبت‌نام و شرکت کرده و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون که در شهریور ماه اعلام شد، قرار نگرفته‌اند (اعم از اینکه مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند یا به عنوان معرفی شده چندبرابر ظرفیت برای مصاحبه به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی معرفی شده یا نشده‌اند)، می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

وی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه‌ مربوطه در سایت سازمان سنجش، در صورت واجد شرایط بودن، تا روز یک‌شنبه ۶ دی ماه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰ کدرشته ‌محل‌ تحصیلی مطابق رشته امتحانی خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در پایان گفت: نتایج چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌‌های مندرج در این اطلاعیه در هفته سوم دی‌ماه از طریق سایت اینترنتی این سازمان برای انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام می‌شود.