عضویت در سایت

انتشار فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد از ۵ دی

مدیر کل امور هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام برای فراخوان جذب هیئت علمی این دانشگاه از ۵ دی ماه آغاز می شود که در این فراخوان ۳ هزار و ۷۰۰ تقاضا ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا وحیدی در نشست روسای دبیرخانه هیات های امنای استانی دانشگاه آزاد از تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی پیمانی به رسمی آزمایشی و قطعی خبر داد و گفت: بخشنامه ای در این خصوص تدوین شده است که پس از ابلاغ آن کار تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی آغاز می شود، امیدواریم تا مهرماه سال آینده این موضوع به پایان برسد.

وی افزود: این آیین نامه در حال تدوین است و در آن اختیارات بسیار زیادی در خصوص انتقال اعضای هیات علمی به استان ها واگذار شده است.

مدیر کل امور هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر بررسی پرونده ارتقای اعضای هیئت علمی در مدت زمان کمتر از ۱۵ روز انجام می شود به گونه ای که در حال حاضر پرونده ای در سازمان مرکزی وجود ندارد.

وحیدی از انتشار فراخوان جذب هیئت علمی خبر داد و گفت: متقاضیان از ۵ دی ماه در سایت این دانشگاه ثبت نام کنند که در مجموع ۳ هزار و ۵۰۰ نفر پذیرش خواهند شد.

وی بیان کرد: طبق برنامه ریزی های کلان این دانشگاه باید سالانه ۵ هزار عضو هیئت علمی جدید جذب شود که در سال های ۹۲ و ۹۳ این فرایند کنده بود اما در سال ۹۳ و ۹۴ این فرایند تسریع شد و در سال جاری  هزار و ۷۰۰ عضو هیئت علمی جدید در این دانشگاه جذب شد.