عضویت در سایت

۱۰۰ نفر از دانش آموختگان دکتری در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان جذب می‌شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سال آینده ۱۰۰ نفر برای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی استان از بین دانش آموختگان مقطع دکتری استخدام می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر امین رضا کمالیان ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: از این سهمیه اختصاص یافته سهم واحد زاهدان ۳۵ نفر است.

وی افزود: در حال حاضر ۱۲ هزار دانشجو در واحد زاهدان در رشته‌های متعدد و مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی و دکتری در حال تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی نخستین کلینیک شبانه روزی دانشگاه آزاد در خیابان دانشگاه زاهدان در بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: هدف از افتتاح این کلینیک، ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در مراکز پر جمعیت است.

رسیدن به مطالبات رهبری مهمترین هدف مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی است

وی گفت: رسیدن به مطالبات رهبری از مهمترین اهداف ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه‌ها و فعالیت‌های این مجموعه عظیم دانشگاهی است.

این مسئول، کارآفرین بودن، تجاری سازی علم و ثروت‌آفرین بودن را از شاخص‌های دانشگاه‌ نسل سوم دانست و بیان کرد: با توجه به سیاست های مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی، در دو سال گذشته شاهد ارتقای استانداردها، رفع مشکلات دانشگاه و بهبود کیفیت آموزش و پژوهش در راستای تجاری‌سازی علم در دانشگاه آزاد اسلامی بودیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته امتیازات بالایی را در کارنامه علمی، فرهنگی و پژوهشی خود به ثبت رسانده و برگ زرینی بر تاریخ علم و فناوری کشور است، عنوان کرد: افزایش تولیدات علمی، کسب افتخارات ورزشی و افتخارآفرینی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی از جمله نتایج مثبت مدیریت دکتر میرزاده است و همین نتایج مثبت دلیل آرامش، نشاط و همدلی در این خانواده بزرگ است.

کمالیان خاطرنشان کرد: مهمترین محصول مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته، تبدیل این مجموعه عظیم دانشگاهی به دانشگاه پژوهش‌محور و کارآفرین است، با مدیریت مناسب و اجرای برنامه‌های مطلوب، فضا و متد برای آموزش دانشجویان و اعضای هیات علمی به‌گونه‌ای طراحی شده ‌است که دانشجو بعد از فارغ‌التحصیلی در مسیر کارآفرینی هدایت شود.