عضویت در سایت

مصاحبه تکمیل ظرفیت دوره دکتری تخصصی واحد بوشهر آبان سال جاری برگزار می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی ۱۳۹۴ در آبان جاری خبر داد.

 دکتر فاضل امیری در گفت‌وگو با خبرنگار آنا در این باره اظهار کرد: زمان‌بندی دعوت به مصاحبه تکمیل ظرفیت دوره دکتری تخصصی سال ۱۳۹۴ روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۶ آبان سال جاری در واحد بوشهر برگزار می‌‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت این آزمون به سایت www.azmoon.net مراجعه و در صورتی که اسامی آنها در سایت مذکور اعلام شده برای انجام مصاحبه طبق زمانبندی با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به این واحد دانشگاهی مراجعه کنند.

امیری گفت: مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری در دو نوبت صبح از ساعت ۸ و در نوبت عصر از ساعت ۱۴ صورت می‌پذیرد و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت بنابراین عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تصریح کرد: در این مرحله از اعلام نتایج دعوت به مصاحبه برای تکمیل ظرفیت مقطع دکتری تخصصی، ۵ رشته اعلام شده که این رشته‌ها شامل زبان شناسی همگانی، روانشناسی عمومی، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، مهندسی برق قدرت و معماری است.

عضو هیأت علمی واحد بوشهر بیان کرد: دعوت‌شدگان باید هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری است.

امیری اظهار کرد: آدرس مکان برگزاری مصاحبه بوشهر، چهارراه دادگستری، دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و داوطلبین می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۹۲۹۰۶۹۹ تماس حاصل کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: واجدان شرایط می‌توانند برای دریافت فایل زمانبندی به آدرس اینترنتی سایت واحد بوشهر به نشانی iaubushehr.ac.ir. مراجعه کنند.