عضویت در سایت

اعمال تمام رشته‌ محل‌های دانشگاه آزاد در دفترچه آزمون سال ۹۵

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بررسی رشته محل‌ها در سطح کشور تا پایان آبان‌ماه ادامه دارد، گفت: با تکمیل این فرایند همه رشته محل‌های مقاطع مختلف در دفترچه آزمون‌های سال ۱۳۹۵ اعمال می‌شود.
اعمال تمام رشته‌ محل‌ها در دفترچه آزمون سال ۹۵

 مجتبی علوی‌فاضل در جلسه ممیزی رشته محل‌های دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های مازندران و گلستان در واحد ساری که با حضور تیم کارشناسی مرکز سنجش و پذیرش سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزاری است، هدف از برگزاری این جلسات را بررسی وضعیت رشته محل‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی استان‌های شمالی عنوان کرد و بیان داشت: رشته محل‌های واحدهای مختلف براساس تعداد اعضای هیئت علمی و مرتبه علمی آنها و امکانات آموزشی موجود مورد بررسی کارشناسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

علوی فاضل وجود تعداد زیاد هیئت علمی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی این دو استان را یک فرصت دانست و گفت: امکانات علمی و ظرفیت‌های آموزشی بسیار خوبی در واحدها و مجموعه استان‌های مازندران و گلستان وجود دارد که برای استفاده بهتر و تقویت بیشتر این ظرفیت‌ها به صورت میدانی و حضوری وضعیت همه واحدها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی هدف مهم این جلسات را شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در استان‌ها عنوان کرد و ادامه داد: با شناسایی ظرفیت‌های موجود علمی و آموزشی می‌توانیم برای کیفی‌سازی و گسترش تحصیلات تکمیلی برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بررسی رشته محل‌ها در سطح کشور تا پایان آبان‌ماه ادامه دارد، گفت: با تکمیل این فرایند همه رشته محل‌های مقاطع تحصیلی مختلف در دفترچه آزمون‌های سال ۱۳۹۵ اعمال و لحاظ می‌شود.

مبع خبر:خبرگاری فارس