عضویت در سایت

آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ویژه ی دکتری تخصصی

یزدان مهر اضافه کرد: وام دکتری تا پایان سال جاری به دانشجویان پرداخت و لازم است که معاونین دانشجویی دانشگاه ها حداکثر تا 23 بهمن ماه لیست دانشجویان متقاضی را بررسی، تایید و به صندوق ارسال کنند.

وی به مبلغ این وام اشاره کرد و گفت: مبلغ این وام برای دانشجویانی که موضوع پایان نامه آنان کاربردی و یا تقاضا محور و مورد تایید شورای پژوهشی دانشگاه باشد ماهیانه 7 میلیون و 500 هزار ریال و مبلغ وام سایر دانشجویان واجد شرایط 6 میلیون و 500 هزار ریال است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان به شرایط بازپرداخت این وام اشاره کرد و گفت: بازپرداخت وام دکتری مانند سایر وام های دانشجویی برای کسانی که مشمول خدمت سربازی هستند 2 سال و 9 ماه و برای غیر مشمولین 9 ماه پس از تاریخ فارغ التحصیلی در اقساط 60 ماهه خواهد بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان به شرایط پرداخت این وام اشاره کرد و اظهار داشت : دنشجویان می توانند جهت اطلاع از زمان ثبت نام و جدول زمان بندی پرداخت تسهیلات در نیمسال دوم 96-95 به قسمت بخش نامه ها در سایت صندوق رفاه دانشجویان (www.swf.ir) مراجعه کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در  پایان تاکید کرد: در صورت همکاری دانشگاه ها وام های ویزه دکتری و تحصیلی از پایان اسفندماه سال جاری پرداخت خواهد شد.