عضویت در سایت

فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی ph.D پزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از فرصت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی ph.D پزشکی در روزهای پنجم و ششم مهرماه خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی گفت:ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی ph.D پزشکی از اول شهریورماه آغاز شده و در تاریخ 20 شهریورماه به پایان رسید.با وجود این فرصت طولانی برای ثبت نام، بازهم داوطلبان زیادی با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرده اند موفق به انتخاب رشته نشده و درخواست کرده‌اند این فرصت مجددا تمدید شود.

 وی افزود: به دلیل ذکر شده، امکان ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات برای آن دسته از اوطلبانی که قبلا ثبت‌نام نموده اند مجددا در روزهای پنجم و ششم مهرماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir فراهم می‌شود.

 قبولی 92درصد شرکت‌کنندگان در آزمون علوم پایه

  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون علوم پایه پزشکی، علوم پایه دندانپزشکی، علوم پایه داروسازی در پنجم شهریور ماه گفت: نتایج این آزمون روز چهارشنبه 25 شهریورماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام شد و 92 درصد داوطلبان پذیرفته شدند.

 پورکاظمی در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: تعداد ثبت‌نام کنندگان در آزمون علوم پایه پزشکی 2769 نفر، در آزمون علوم پایه دندانپزشکی 1661 نفر، در آزمون علوم پایه داروسازی 1706 نفر و در آزمون پیش کارورزی 1987 نفر بود.