عضویت در سایت

آخرین اخبار از برگزاری آزمون دکتری در آبان ماه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور توضیحاتی را درمورد برگزاری نوبت دوم آزمون دکتری سال 95 در آبان ماه ارائه کرد.

حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، درمورد نحوه برگزاری آزمون دکتری سال 95  توضیح داد: بر اساس مصوبه‌ای که درمورد برگزاری آزمون دکتری در سال گذشته تصویب شد، قرار شد این آزمون در دو نوبت مختلف طی یک‌سال برگزار شود. در این راستا نوبت اول آزمون دکتری 95 در اسفند ماه سال 94 برگزار شد و قرار بود آزمونی هم در آبان ماه برگزار شود.

وی افزود: اخیرا مجلس شورای اسلامی قانونی را تصویب کرده که بر اساس آن مقرر شد نوبت دوم آزمون دکتری در آبان ماه برگزار نشود که این قانون صد در صد برای سال 96 اجرا خواهد شد. درمورد برگزاری مرحله دوم آزمون دکتری سال 95 در آبان ماه نیز باید گفت اگر شورای سنجش و پذیرش دانشجو با این تصمیم مجلس موافقت کند، امسال نوبت دوم آزمون دکتری برگزار نخواهد شد و نتیجه‌ نهایی این موضوع تا دو هفته آینده مشخص می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

4

soheyl
نظر شما

soheylیکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶

اصلا کار خوبی نمیکنن حذف کنن.کار خوب که نداریم سنمونم که داره میره بالا .میخوان کاری کنن که دکتری هم دست نیافتنی بشه تا جایی که هیچ جایی مارو برای استخدامی قبول نکنن.

حمید
نظر شما

حمیدشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶

خب پس دیگه آبان کنکور نیست دیگه؟!! با خیال راحت برای اسفند بخونیم؟

ش
نظر شما

ششنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۲۳:۱۱

این چه وضعیه خودشون بلاتکلیفن ماراهم بلاتکلیف گذاشتند معلوم نیست میخوان چه تصمیمی بگیرند یکبار میگن ازمون ابان هست یکبار نیست بابا با این وضعیت منابع هم که دایم عوض باید بشه تکلیف خودتونو روشن کنید

مشاور دکتری
نظر شما

مشاور دکتری

ما هم با شما موافق هستیم. ولی به نظر میاد بهترین برنامه این هست که روی زبان و مقاله تون کار کنید تو این مدت تا زمان رو از دست ندید.