عضویت در سایت

امضای تفاهم نامه همکاری پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران و پلی تکنیک میلان ایتالیا

تفاهم نامه همکاری های مشترک آموزشی و پژوهشی روز شنبه در 9 بند بین پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران و دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا به امضا رسید.

به گزارش روز شنبه ایرنا، هیات چهارنفره ای از دانشگاه پلی تکنیک میلان به سرپرستی پروفسور 'فرانسیسکو بالیو ' با 'منصور خلیلی عراقی' رئیس بین المللی کیش دانشگاه تهران دیدار و تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
در این دیدار دو طرف با بر شمردن ظرفیت های آموزشی و پژوهشی در زمینه همکاری های بین المللی، تبادل دانشجو و استاد، برگزاری دوره های مشترک آموزشی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین مشارکت در تحقیقات پژوهشی به توافق رسیدند.
این تفاهم نامه در 9 بند به امضای ' بالیو' از دانشگاه پلی تکنیک میلان و 'خلیلی عراقی 'از پردیس کیش رسید.
با امضا این تفاهم نامه، نقشه راه همکاری های دو طرف برای عملیاتی کردن نظرات و علاقه مندی ها در حوزه بین المللی ترسیم خواهد شد .
در این دیدار که معاون بین الملل پردیس و استادانی از حوزه های طراحی، انرژی، نفت، برنامه ریزی شهری، مکاترونیک و علوم ورزشی حضور داشتند ضمن بررسی راه های تقویت ارتباطات علمی بین دو دانشگاه، بر اهمیت کیفیت بخشی به همکاری های علمی دو دانشگاه تاکید شد و طرف ایتالیایی، پردیس بین المللی کیش را فضای مناسب جهت همکاری بین دو دانشگاه عنوان کرد.
این هیات در سفر خود از بخش های مختلف دانشگاه شامل کتابخانه، سایت های کامپیوتری، آزمایشگاه ها ، کارگاه های آموزشی بازدید و با ظرفیت های آموزشی و پژوهشی این دانشگاه آشنا شدند.
دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا در سه حوزه تخصصی فنی، معماری و طراحی فعالیت دارد و با بیش از 40 هزار دانشجو در فهرست دانشگاه های برتر و معتبر جهان و اروپا قرار گرفته است .

منبع: خبرگزاری ایرنا