عضویت در سایت

ادغام پردیس های پولی دانشگاه‌ها

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: وزارت علوم در خصوص پردیس های خودگردان هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده اما سیاست کلی این است که پردیس ها تا حد امکان تجمیع شوند.

حسین حسینی درگفتگو با خبرنگار مهر گفت: روند تجمیع پردیس های خودگردان مربوط به پردیس های بین المللی نیست و درحال حاضر نیز تنها دو پردیس بین المللی در دانشگاه تهران و صنعتی شریف وجود دارد.

وی افزود: سیاست وزارت علوم براین است که مابقی پردیس های دانشگاه ها در درون دانشگاه ساماندهی شوند و شکل پذیرش ها به صورت نوبت دوم ساماندهی شود.

تغییر فعالیت پردیس ارس دانشگاه تهران

معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان اینکه از سال گذشته روند پذیرش دانشجو در پردیس ارس دانشگاه تهران متوقف شده است، گفت: برای این پردیس ماموریت خاص پژوهشی برنامه ریزی شده است و پس از تصویب در هیات امنا ماموریت این پردیس تغییر خواهد کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: دانشگاه رویکرد پذیرش دانشجو در پردیس ارس را دنبال نمی کند و منطقه آزاد ارس نیز به دنبال انجام پژوهش در این پردیس است.

وی عنوان کرد: پذیرش دانشجو در پردیس البرز نیز به دانشگاه منتقل شده است و کلاس های جداگانه برای دانشجویان این پردیس برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: پردیس بین الملل دانشگاه نیز قرار است طی ۵ سال ۵۰ درصد ظرفیت خود را به پذیرش دانشجوی بین المللی اختصاص دهد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

2

رکسانا قریشی
نظر شما

رکسانا قریشیشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰

سلام بنده کارشناس ارشد رشته کاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستم آیا میتوانم دکتری بدون ازمون در دانشگاه علوم پردیس بخوانم.

مشاور دکتری
نظر شما

مشاور دکتری

درود. به احتمال زیاد مشکل خاصی وجو نخواهد داشت به شرط آنکه دانشگاه مورد نظر تون، رشته شما رو ارائه کنن!