عضویت در سایت

فردا؛ اعلام اسامی داوطلبان دوره دکتری دارای حدنصاب شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه‌ها

 اسامی داوطلبان دارای حدنصاب برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه‌ها در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 95 فردا (نهم اردیبهشت) اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، وضعیت داوطلبان در کدرشته محل‌های انتخابی براساس حدنصاب اعلام شده از سوی دانشگاه و موسسات آموزش عالی به صورت کارنامه فردا پنجشنبه نهم اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم باشند، می‌توانند براساس برنامه زمانی دانشگاه مربوط با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط شرکت کنند.

اطلاعیه هر یک از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که ملاک شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی است در روز پنج‌شنبه نهم اردیبهشت بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و هر یک از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیز نسبت به درج اطلاعیه مربوط به موسسه خود و مطابق با اطلاعیه منتشره توسط سازمان در سایت خود اقدام می‌کنند.

فقط داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام ارزیابی تخصصی اقدام کنند که کد رشته محل مربوطه را در زمان انتخاب رشته انتخاب، و حد نصاب مربوطه را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

منبع: خبرگزاری فارس

1

raz
نظر شما

razچهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۳۲

هییییی وای مننننن